IV Liga Dolnośląska / Lotnik przegrywa kolejny mecz.

1 lis 20

Lotnik przegrywa kolejny mecz.

Lotnik w dołku.

Niestety kolejny raz Lotnicy zakończyli spotkanie z zerowym dorobkiem punktowym. Mało pocieszający jest fakt, że znów drużyna ze Sportowej 13 nie zaprezentowała się źle, bowiem porażka "umocniła" jeżowian na ostatnim miejscu w tabeli.

Chociaż mecz rozpoczął się od ataków gości, z których najgroźniejszy zakończył się strzałem Obiały zza pola karnego a końcowy wynik to aż 0:3 to już w pierwszej polowie 3 gole mogły widnieć po drugiej stronie tablicy z wynikiem a na liście strzelców mógł znaleźc się jeden zawodnik - Wojciech Łozowski. Najlepszą okazję pomocnik Lotnika zmarnował już w 9 minucie kiedy nie wykorzystał okazji sam na sam po prostopadłym podaniu Górskiego.  Bardzo dobrą okazję miał też Maciej Suchanecki, który również znalazł się w sytuacji oko w oko z Marusiakiem jednak jego strzał prawą nogą wylądował tuż nad poprzeczką. Swojego szczęscia próbował jeszcze Górgul, którego uderzenie zza pola karnego z problemami obronił golkiper przyjezdnych. Niestety mimo usilnych starań Lotników nic nie zatrzepotało "w sieci" Odry a na domiar złego w 35 minucie po zamieszaniu podbramkowym Jarosz minąl się z piłką i po golu Obiały goście mogli cieszyć się z prowadzenia.

Do przerwy 0:1.

Początkowa faza drugiej połowy to dobry presing Lotników i kolejne okazje do zdobycia gola. Najpierw Suchanecki nie potrafił pokonać bramkarza ze Ścinawy, była to kolejna sytuacja sam na sam a doświadczony zawodnik uderzał prawą nogą. Kto wie jaki byłby efekt, gdyby miał pilkę na swojej lepszej, lewej nodze. Chwilę później szczęścia próbował Białkowski jednak jego strzał w krótki róg wyłapał Marusiak. Wyrównać próbował jeszcze Górgul, który sam wypracował sobie pozycję do strzału jednak uderzył niecelnie. Niestety skuteczność była w tym meczu po stronie Odry. Po jednym z kontrataków i dośrodkowaniu z lewej flanki akcję pewnie zamknął Maślej podwyższając na 0:2 a w 78 minucie wynik ustalił Cichuta.

LKS Lotnik Jeżów Sudecki - Odra Ścinawa 0:3 (0:1).

Lotnik: 1 Jarosz (br), 3 Białkowski (kpt), 4 Dulny, 5 Pelowski, 6 Karmelita, 9 Suchanecki, 11 Górgul, 14 Górski, 18 Kieć, 19 Saniuk, 17 Łozowski,

Rezerowowi: 85 Marmurenko (br), 7 Piwiński, 8 Niemirski, 10 Ulanowski, 13 Orzeszko, 15 Zawadzki, 16 Czpakowski.

Odra: 30 Marusiak (br), 3 Seta, 7 Cichuta, 8 Trawka (kpt), 9 Kruk, 10 Długosz, 11 Obiała, 17 Postoł, 55 Rodrigues, 77 Cichuta, 99 Boguń,

Rezerwowi: 98 Mandziak (br), 16 Wojciechowski, 22 Dziedzina, 27 Koziarz, 33 Maślej.