IV Liga Dolnośląska / Lotnik wygrywa w trudnym pojedynku bieniaminków

4 wrz 19

Lotnik wygrywa w trudnym pojedynku bieniaminków

Zwycięstwo 2:1 w Gryfowie.

Zwycięsko zakończyła się batalia szwadronu Lotników, którzy w minioną sobotę w afrykańskim upale wylądowali w Gryfowie. Mecz bardzo ważny dla naszej drużyny rozpoczął się najlepiej jak tylko można to było sobie wymarzyć. Już w 3 minucie bramkę dla Lotnika zdobył Kamil Masel, który najpierw zwodem oszukał Macieja Zynera a potem strzałem w długi róg pokonał Króla. W kolejnych fragmentach mecz był dość wyrównany. Okazje stwarzały sobie obie drużyny. Najpierw Gryf za sprawą Cieślaka mógł wyrównać, jednak piłka po strzale głową zawodnika gospodarzy wylądowała na słupku. Potem strzał Macieja Suchaneckiego z rzutu wolnego wylądował na poprzeczce.

Do przerwy Gryf - Lotnik 0:1

W drugiej odsłonie gospodarze z animuszem rzucili się do ataku. Dobrą akcję 10 minut po gwizdku rozpoczynającym drugą połowę przeprowadził Szramowiat, który ograł Wersockiego a następnie zaliczył asystę, którą na gola zamienił Soczyński. Na szczęście dla Lotnika w trudnych warunkach więcej sił i koncentracji zachowała drużyna Artura Milewskiego. Wynik spotkania po dobrej akcji i podaniu Suchaneckiego ustalił Damian Górgul, który zdobył swoją pierwszą bramkę w tym sezonie ustalając jednocześnie wynik spotkania na 1:2

Zapraszamy również do oglądania krótkiej relacji filmowej z tego meczu przygotowanej przez Łukasza Bizonia:

GRYF GRYFÓW ŚLĄSKI - LOTNIK JEŻÓW SUDECKI 1-2 (0-1)

Bramki: 0-1 Masel 3', 1-1 Soczyński 54', 1-2 Górgul 70'.
Żółte kartki: T. Cieślak.
Sędziowali: Adam Trudziński jako główny oraz Kamil Snacki i Dariusz Czechowski.

GRYF: Król - Zyner (46' Ptaszkowski), Szramowiat, T. Cieślak, Soczyński (70' Złocik), Malarowski (65' Gandurski), Adamski (50' Herdzik), M. Cieślak, Marzec, Serdeczny, Traube.
LOTNIK: Jarosz - Żukowski, Wersocki, Górgul, Kieć, Lis (60' Łozowski), Masel (80' Wyka), Niemirski (62' Górski), Suchanecki, Szeliga (70' Madej), Ziomek