LKS LOTNIK Jeżów Sudecki
OFICJALNY PORTAL KLUBU SPORTOWEGO LOTNIK

IV Liga Dolnośląska / Lotnik wygrywa z Orkanem

10 Jul 19

Lotnik wygrywa z Orkanem

Ważne zwycięstwo.

Po dwóch porażkach z rzędu u siebie Lotnik potrzebował punktów jak rozbitek wody na pustyni. O ile porażka w meczu z Aks-em była można "powiedzieć" skalkulowana o tyle, przegrana w meczu z Orlą Wąsosz tydzień temu traktowana była jako wielkie rozczarowanie. Wyjazd do Szczedrzykowic stał się więc wyjazdem typu - parafrazując: "must have" w kontekście zdobycia 3 punktów. 

Mecz był od początku bardzo wyrównany z lekkim wskazaniem na Lotników, jednak obie strony nie potrafiły stworzyć sobie klarownych sytuacji bramkowych. Właściwie taki obraz spotkania utrzymywał się do ostatniego gwizdka, krótko mówiąc było to mecz bez historii. Na szczęście czasem i z pustego Salomon naleje a w tym wypadku nie Salomon a Szymon Szeliga, który po dośrodkowaniu Białkowskiego z rzutu rożnego w 49 minucie jak pierwszy dopadł do piłki i skierował ją do siatki. Jak się później okazało była to jedyna bramka w tym meczu. Lotnicy powrócili ze Szczedrzykowic z bardzo ważnym kompletem punktów. 

ORKAN SZCZEDRZYKOWICE - LOTNIK JEŻÓW SUDECKI 0-1 (0-0)

Bramka: 0-1 Szeliga 49'.
Czerwona kartka: Pawlak w 58'.
Żółte kartki: Pawlak, Medyński, Ogórek oraz Białkowski, Górgul.

Orkan Szczedrzykowice - trener Łysy Hubert 

Skład podstawowy: 8 Emanuel Karwecki, 4 Daniel Pawlak, 1 Damian Wójcik, 9 Sebastian Burda (46'), 3 Mikołaj Ułasiewicz, 6 Jakub Stettler, 5 Michał Pawlaczyk, 13 Dominik Medyński,16 Mateusz Kołbuc (60'), 14 Jarosław Gambal, 18 Marcin Ogórek,

Skład rezerwowy: 10 Paweł Magdziak (46'), 11 Kacper Skotarczak, 21 Hubert Łysy, 19 Patryk Bezkorowajny (60'), 17 Dariusz Tas, 96 Jakub Gardyza
 

LKS Lotnik Jeżów Sudecki - trener Artur Milewski

Skład podstawowy: 19 Łukasz Żukowski, 16 Sylwester Wersocki, 2 Jan Bereźnicki, 3 Krzysztof Białkowski, 14 Maciej Górski, 1 Adrian Jarosz, 18 Krzysztof Kieć, 5 Dominik Pelowski, 7 Michał Piwiński (88'), 9 Maciej Suchanecki (60'), 6 Szymon Szeliga (60')

Skład rezerwowy: 11 Damian Górgul (60'), 12 Norbert Kustosz, 4 Tomasz Madej, 17 Kamil Masel, 8 Artur Niemirski (60'), 10 Sebastian Wyka, 15 Mateusz Zawadzki (88')

Autor tekstu:FP

Autor zdjęć: RK

Pozostałe zdjęcia


zobacz listę

Komentarze (0)

SENIORZY - IV LIGA DOLNOŚLĄSKA - (zachód)
Zespół M. Pkt.


Partnerzy