Akademia / Młodzicy Lotnika pokonali lidera!

11 paź 20

Młodzicy Lotnika pokonali lidera!

Lotnik pokonał lidera!

Dobry weekend mają za sobą podopieczni trenerów Rafała Kaczorowskiego i Dawida Świdra. Młodzi Lotnicy w sobotę pokonali w lidze terenowej po dobrym spotkaniu zespół z Chełmska Śląskiego 6:2

Dzień po zwycięstwie , druga drużyna poszła w ślady kolegów i po rewelacyjnym spotkaniu pokonała aktualnego lidera rozgrywek AMP Bolesławice. Lotnik zaczął spotkanie słabo ponieważ już po 10 minutach przegrywał 3:0 , stracone bramki podrażniły młodych Lotników którzy wzieli się ostro do pracy, młodzicy szybko zaczeli odrabiać straty i po czterech trafieniach Damiana Świętka nasi zawodnicy schodził do szatni z wynikiem 4:3. Wyrównana druga połowa przyniosła wyrównującą bramkę, emocji nie brakowała a gola na wagę zwycięstwa w końcówce spotkania strzelił Dominik Kaczorowski!