Akademia / Nieudana inauguracja wiosny

3 kwi 17

Nieudana inauguracja wiosny

Trampkarze - XIV kolejka ligi okręgowej

W sobotę 1 kwietnia po zimowej przerwie do rozgrywek powrócili trampkarze Lotnika. Na inaugurację rundy wiosennej przyszło im się zmierzyć z Karkonoszami Jelenia Góra. Jak przystało na mecz derbowy goście przyjechali do Jeżowa w mocnym składzie.

W pierwszej połowie mecz był wyrównany. Toczył się głównie w środkowej części boiska. W drugiej połowie zarysowała się przewaga gości. Z biegiem czasu naszym chłopakom zaczęło brakować sił. Na naszą niekorzyść wpływ miała krótka ławka, która nie pozwalała trenerowi na duże pole manewru. Wynik końcowy 0:2. Strzelcem drugiej bramki był doskonale znany w Jeżowie Sudeckim syn trenera seniorów Lotnika - Mikołaj Milewski.

Pomimo niekorzystnego wyniku trener Adrian Lis był zadowolony. "Mimo wyniku jestem zadowolony z postawy chłopaków, grali bardzo ambitnie, przeprowadzając kilka bardzo ładnych i składnych akcji pokazali, że w piłkę grać potrafią".

LOTNIK JEŻÓW SUDECKI - KARKONOSZE JELENIA GÓRA 0-2 (0-1)

Bramki: 0-1 Raniecki (21') 0-2 Milewski (61')

LOTNIK: Bielecki - Czpakowski, Dąbek, Kania, Mateusz Karmelita, Michał Karmelita, Maślak, Mazurkiewicz, Michalik, Michalski, Motyka.

Rezerwowi: Jemai, Mela.

KSK: Zieliński - Antosik, Bartecki, Chądzyński, Chroągwicki, Jędrzejczak, Kamiński, Milewski, Raniecki, Staniszewski, Tokarz.

Rezerwowi: Danielski, Kościuk, Kowalski, Pietrzak, Romanowski