LKS LOTNIK Jeżów Sudecki
OFICJALNY PORTAL KLUBU SPORTOWEGO LOTNIK

Ogólne / Nowy zarząd zostały wybrany.

Nowy zarząd zostały wybrany.

Wiem już kto usiądzie za sterami Lotnika.

W sobotę 29 czerwca 2019 roku o godz.14:00 odbyło się walne nadzwyczajne zgromadzenie dotychasowego zarządu klubu LKS Lotnik Jeżów Sudecki. Warto dodać, że w zebraniu uczestniczyło aż 25 członków klubu w tym wielu zawodników drużyny seniorskiej. To pokazało, że w klubie jest jedność i chęć zaangażowania ze strony wielu osób. Całość grupy uzupełniły jak zwykle niezawodne lokalne media w osobach Piotra Kubana z jg24.pl i Przemysława Kaczałko z jelonka.com.

Stary zarząd podał się do dymisji a w wyniku głosowania wyłoniono nowe władze jeżowskiego klubu. Dotychczasowy kierownik seniorskiej drużyny Lotnika i zaufany człowiek Śp. Prezesa Tadeusza Chwałka czyli Rafał Koko usiądzie za sterami Lotnika Jeżów Sudecki. Nowemu Prezesowi kroku w ciężkiej i mozolnej pracy będzie próbował dotrzymać wciąż czynny zawodnik Lotnika i prywatnie mieszkaniec Jeżowa - Maciej Suchanecki, który objął fotel wiceprezesa. Stanowisko skarbnika wciąż będzie piastował na ten moment najdłużej związany z klubem Zygmunt Iłowski. Stanowisko sekretarza przypadło Arturowi Karmelicie a całość składu uzupełnił Filip Pieńkowski w funkcji członka zarządu. Komisji rewizyjnej ponownie będzie przewodniczyć Artur Niemirski a pomagać mu będą Adrian Lis oraz Krzysztof Kieć. 

Głosowanie uzupełniła krótka dyskusja na temat przyszłości klubu i wymiana zdań. Nowy zarząd będzie chciał kontynuować wieloletni projekt, który pieczołowicie rozwijał Tadeusz Chwałek. Wszystkie osoby są mocno związane z klubem z uwagi na swoje zamieszkanie lub wcześniejszą przygodę z klubem ze Sportowej 13 np. w charakterze piłkarza. Obecnie klub jest na końcowym etapie przygotowywania stadionu pod kątem wymogów IV-ligowych i nie ma żadnych przesłanek, żeby seniorska drużyna miała w nowym sezonie nie wystartować w wyższej lidze. 

Autor tekstu:FP

Autor zdjęć: Piotr Kuban - jg24.pl


zobacz listę

Komentarze (0)

SENIORZY - IV LIGA DOLNOŚLĄSKA - (zachód)
Zespół M. Pkt.


Partnerzy