LKS LOTNIK Jeżów Sudecki
OFICJALNY PORTAL KLUBU SPORTOWEGO LOTNIK

Akademia / Turniej Orlików na Złotniczej!

26 Oct 16

Turniej Orlików na Złotniczej!

W niedzielę 23 października odbył się kolejny turniej dla kategorii orlik – tym razem organizowany przez Karkonosze Jelenia Góra

  Przy bardzo sprzyjajacej jak na porę roku aurze, aż 9 drużyn rywalizowało na głównej płycie boiska piłkarskiego Parku Sportowego przy ulicy Złotniczej w Jeleniej Górze.

  Turniej rozgrywano ciekawym systemem 3x3 - 3 grupy po 3 drużyny w każdej. Pierwsze drużyny każdej z grup tworzyły kolejną grupę – złotą, drugie miejsca – srebrną, trzecie – brązową. Nasi młodzi zawodnicy znaleźli się w grupie z KKSem Jelenia Góra oraz Karkonoszami I (późniejszym zwycięzcą całego turnieju). W pierwszym meczu Lotnik mierzył się z gospodarzem, który tym razem okazał się za mocny i bez problemu rozgromił naszą drużynę 6:0. Na szczęście porażka ta podziałała na zespół motywująco i kolejne spotkanie z KKSem  Lotnicy zdecydowanie wygrali 4:0. Pozwoliło to na wyjście z grupy z drugiego miejsca i kontynuowanie rywalizacji w grupie srebrnej, w której na naszą drużynę czekali zawodnicy Lechii Piechowice oraz Woskaru (Moksial) Szklarska Poręba.

      W pierwszej kolejności przyszło nam się zmierzyć z Lechią Piechowice. Mimo tego, że po zakończeniu pierwszej części turnieju zawodnicy mieli około godziny przerwy pomiędzy meczami, na to spotkanie wyszli bardzo skoncentrowani i wygrali 3:1 z drużyną z Piechowic. Ostatni mecz całego turnieju Lotnik rozegrał z młodymi piłkarzami ze Szklarskiej Poręby. Bardzo źle się rozpoczął dla zawodników Jeżowa i na przerwę schodzili ze stratą dwóch bramek. Lotnicy wyszli na drugą część bardzo zmotywowani i doprowadzili do remisu, głównie za sprawą świetnie dysponowanego tego dnia Kajetana Kulczyckiego. Nadarzyła się nswet okazja do odniesnia zwycięstwa, jednak pod koniec meczu nasi młodzi zawodnicy nie wykorzystali dwóch bardzo dobrych sytuacji. W ostatecznym rozrachunku Orlicy Lotnika wygrali grupę srebrną, placując się w końcowej klasyfikacji całego turnieju na czwartm miejscu.

  Gratulujemy chłopcom dobrego wyniku oraz zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć. Mimo nienajlepszej jakości zdjęć widać wyraźnie, że zabawa była przednia - chumory dopisywały! :)


Skład LOTNIKA : Karol Karmelita, Konrad Potępski, Bartosz Łukowski, Kamil Jemai, Jakub Wójcik, Hubert Kodzis, Igor Linkiewicz, Kajetan Kulczycki, Łukasz Smagacki, Borys Lipiec.
 

Autor tekstu:Tomasz Madej

Autor zdjęć: Tomasz Madej

Pozostałe zdjęcia


zobacz listę

Komentarze (0)

klasa okręgowa 2021/22, grupa: Jelenia Góra
Zespół M. Pkt.
1. BKS Bobrzanie Bolesławiec 10 30
2. Włókniarz Leśna 10 22
3. Gryf Gryfów Śląski 10 20
4. Victoria Ruszów 10 20
5. Lotnik Jeżów Sudecki 10 20
6. Hutnik Pieńsk 10 16
7. Iskra Łagów 10 16
8. Victoria Jelenia Góra 10 14
9. Chrobry Nowogrodziec 10 13
10. Cosmos Radzimów 10 11
11. Włókniarz Mirsk 10 10
12. Czarni Lwówek Śląski 10 9
13. Górnik Węgliniec 10 7
14. Nysa Zgorzelec 10 6
15. Twardy Świętoszów 10 5
16. Olimpia Kowary 10 5


Partnerzy