LKS LOTNIK Jeżów Sudecki
OFICJALNY PORTAL KLUBU SPORTOWEGO LOTNIK
Następny mecz: Saturday, 31.10.2020, 16:00
Lotnik Jeżów Sudecki     vs.     Odra Ścinawa
Jeżów Sudecki, ul.Sportowa 13, 58-521

Akademia / Żaki na medal!

3 Aug 20

Żaki na medal!

91 bramek, dużo uśmiechu i radości!

Bardzo dobry okres ma za sobą nasz zespół żaków, który dziś wygrał  turniej w Pisarzowicach, a tydzień wcześniej zajął drugie miejsce w Mirsku!


1.03 Nasz zespół uczestniczył w Mirsku na turnieju Włókniarz Mirsk CUP. Tego dnia do turnieju przystąpiło siedem zespołów i grano systemem „każdy z każdym” Lotnik zmierzył się z KKSem Jelenia Góra , AS Krzeszów , Włókniarzem Mirsk , FA Bolesławiec , Fata Pobiedna, Włókniarzem Leśna.

Młodzi zawodnicy pewnie wygrali wszystkie pięć spotkań przegrywając po bardzo zaciętym i pełnym walki meczu z KKSem Jelenia Góra 0:1. Porażka ta dała młodym Lotnikom ostatecznie drugie miejsce w całym turnieju z imponującym bilansem bramowym 32:1. 
Warto wspomnieć iż najlepszym zawodnikiem turnieju został Jakub Kogut!


08.03 Lotnik rywalizował na turnieju w Pisarzowicach. W turnieju uczestniczyło siedem zespołów i podobnie jak w Mirsku grano systemem „każdym z każdym” Lotnik zmierzył się z Górnikiem Wałbrzych, AP Kamienna Góra, Orzeł Lubawka , Boguszów Górce I , Boguszów Gorce II, AP Kamienna Góra -Górnik Wałbrzych. To był bardzo dobry dzień młodych zawodników ponieważ okazali się bezkonkurencyjni demolując wszystkich rywali przy tym zdobywając 48 bramek i tracąc tylko jedną!
Królem strzelców został nasz zawodnik Szymon Biesiada który zgromadził aż 19 bramek!
 

Autor tekstu:DŚ

Autor zdjęć:

Pozostałe zdjęcia


zobacz listę

Komentarze (0)

SENIORZY - IV LIGA DOLNOŚLĄSKA - (zachód)
Zespół M. Pkt.
1. Karkonosze Jelenia Góra 9 28
2. Leśnik Osiecznica 10 21
3. Apis Jędrzychowice 11 20
4. Gryf Gryfów Śląski 11 19
5. Chrobry II Głogów 9 19
6. Orkan Szczedrzykowice 9 19
7. Prochowiczanka Prochowice 11 18
8. Stal Chocianów 11 18
9. Konfeks Legnica 12 17
10. Górnik Złotoryja 12 16
11. Mewa Kunice 11 15
12. Kuźnia Jawor 11 15
13. Odra Ścinawa 10 14
14. Włókniarz Leśna 12 14
15. Sparta Rudna 11 12
16. Orla Wąsosz 11 10
17. KS Legnickie Pole 11 7
18. Lotnik Jeżów Sudecki 11 5
19. Sparta Grębocice 11 5


Partnerzy