LKS LOTNIK Jeżów Sudecki
OFICJALNY PORTAL KLUBU SPORTOWEGO LOTNIK
znajdujesz się w : Strona główna / Terminarz /

Terminarz

Sezon 2021/2022

Kolejka 0.

Lotnik Jeżów Sudecki

Lotnik Jeżów Sudecki
0
0

BKS Bobrzanie Bolesławiec

BKS Bobrzanie Bolesławiec
Sunday, 24 October 2021 , godzina 11:00
Kolejka 10.

Włókniarz Mirsk

Włókniarz Mirsk
1
4

Lotnik Jeżów Sudecki

Lotnik Jeżów Sudecki
Saturday, 16 October 2021 , godzina 15:00
Mirsk
Kolejka 9.

Lotnik Jeżów Sudecki

Lotnik Jeżów Sudecki
4
2

Victoria Jelenia Góra

Sunday, 10 October 2021 , godzina 11:00
Jeżów Sudecki, ul.Sportowa 13, 58-521
Kolejka 8.

Olimpia Kowary

Olimpia Kowary
1
2

Lotnik Jeżów Sudecki

Lotnik Jeżów Sudecki
Wednesday, 10 March 2021 , godzina 00:00
Karkonoska 14/1, 58-530 Kowary
Kolejka 7.

Lotnik Jeżów Sudecki

Lotnik Jeżów Sudecki
2
4

Górnik Węgliniec

Górnik Węgliniec
Saturday, 25 September 2021 , godzina 16:00
Jeżów Sudecki, ul.Sportowa 13, 58-521
Kolejka 6.

Nysa Zgorzelec

Nysa Zgorzelec
1
2

Lotnik Jeżów Sudecki

Lotnik Jeżów Sudecki
Sunday, 19 September 2021 , godzina 14:00
Maratońska 1, 59-900 Zgorzelec
Kolejka 5.

Lotnik Jeżów Sudecki

Lotnik Jeżów Sudecki
1
1

Twardy Świętoszów

Twardy Świętoszów
Thursday, 9 December 2021 , godzina 11:00
Jeżów Sudecki, ul.Sportowa 13, 58-521
Kolejka 4.

Victoria Ruszów

Victoria Ruszów
5
1

Lotnik Jeżów Sudecki

Lotnik Jeżów Sudecki
Friday, 9 April 2021 , godzina 17:30
Leśna 5, 59-950 Ruszów
Kolejka 3.

Lotnik Jeżów Sudecki

Lotnik Jeżów Sudecki
1
1

Czarni Lwówek Śląski

Czarni Lwówek Śląski
Sunday, 29 August 2021 , godzina 11:00
Jeżów Sudecki, ul.Sportowa 13, 58-521
Kolejka 2.

Gryf Gryfów Śląski

Gryf Gryfów Śląski
4
5

Lotnik Jeżów Sudecki

Lotnik Jeżów Sudecki
Saturday, 21 August 2021 , godzina 17:00
St.im. Noela Wolnego w Gryfowie Śląskim
Kolejka 1.

Lotnik Jeżów Sudecki

Lotnik Jeżów Sudecki
2
1

Iskra Łagów

Iskra Łagów
Saturday, 14 August 2021 , godzina 17:00
Jeżów Sudecki, ul.Sportowa 13, 58-521
klasa okręgowa 2021/22, grupa: Jelenia Góra
Zespół M. Pkt.
1. BKS Bobrzanie Bolesławiec 10 30
2. Włókniarz Leśna 10 22
3. Gryf Gryfów Śląski 10 20
4. Victoria Ruszów 10 20
5. Lotnik Jeżów Sudecki 10 20
6. Hutnik Pieńsk 10 16
7. Iskra Łagów 10 16
8. Victoria Jelenia Góra 10 14
9. Chrobry Nowogrodziec 10 13
10. Cosmos Radzimów 10 11
11. Włókniarz Mirsk 10 10
12. Czarni Lwówek Śląski 10 9
13. Górnik Węgliniec 10 7
14. Nysa Zgorzelec 10 6
15. Twardy Świętoszów 10 5
16. Olimpia Kowary 10 5


Partnerzy