IV Liga Dolnośląska / Remis w meczu z Bielawianką

27 wrz 15

Remis w meczu z Bielawianką

Lotnik - Bielawianka 1:1

Remisem 1:1 zakończył się wczorajszy mecz na własnym boisku naszej drużyny przeciwko Bielawiance Bielawa. Mecz nie był porywającym widowiskiem, jednak dla naszej drużyny najważniejsze tego dnia nie były wrażenia estetyczne jednak to by w końcu przerwać passę 3 kolejnych porażek ligowych. Mecz nie zaczął się po naszej myśli bowiem jako pierwsi gola mogli zdobyć goście. Po stracie piłki przez Maćka Suchaneckiego piłkarze z Bielawy ruszyli z groźnym atakiem jednak niecelnie na bramkę Lotnika uderzał Jasiński. W 14 minucie niezłą sytuację do zdobycia gola zmarnował Pieńkowski, który niecelnie uderzał zza pola karnego. W 20 minucie wysiłki całej drużyny przyniosły skutek. Faulowany przed polem karnym po solowej akcji został Maciej Suchanecki. Sam poszkodowany podszedł do piłki i strzałem w okienko otworzył wynik spotkania. Bramka była z pewnością ozdobą tego spotkania. Do przerwy wynik nie uległ zmianie.

Po przerwie goście mocno ruszyli do ataku i osiągneli optyczną przewagę na boisku. Niestety ataki te przyniosły skutek w 63 minucie. Wtedy to sędzia podytkował rzut wolny dla gości, za faul na zawodniku Bielawianki po lewej stronie naszego pola karnego. Obrońcom Lotnika nie udało się przeciąć dośrodkowania i piłka spadła w okolice 11 metra od naszej bramki gdzie najczujniejszy okazał się Chrapek, który skierował ją do siatki. Będący na fali goście dalej atakowali jednak dwa razy bardzo dobrze interweniował Maćkowski. Nasza drużyna nie złożyła jednak broni i staraliśmy się obrócić losy meczu. Po jednej z kontr Suchanecki zagrał do dobrze wbiegającego prawym skrzydłem Juliana Rudnickiego, który próbował posłać piłkę w pole karne do dobrze wbiegających kolegów jednak trafił w nią nieczysto i wyekspediował nad poprzeczkę. Do końca meczu wynik nie uległ zmianie. Pozostaje mały niedosyt, że nie udało się zdobyć 3 punktów na własnym boisku, jednak z przebiegu meczu remis wydaje się sprawiedliwy.

LOTNIK JEŻÓW SUDECKI - BIELAWIANKA BIELAWA 1-1 (1-0)

Bramki: 1-0 Suchanecki 14', 1-1 Chrapek 63'.
Żółte kartki: Kierlik oraz Prokop.
Sędziował: Damian Sylwestrzak.
Widzów: 100.

LOTNIK: Maćkowski - Góral (67' T. Madej), Białkowski, Kocot, Kirelik, Pieńkowski, Bojanowski, Sobczak (61' Gawlik), Suchanecki, Górgul (78' Rudnicki), Dregan.
BIELAWIANKA: Majewski - Łaski, Chrapek, Morasz, Tyc, Lechocki, Szydłowski (73 Mroczek), Prokop, Jasiński, Chęciński, Niewiadomski.