Następny mecz: niedziela, 12.5.2024, 14:00

Akademia / Dobry tydzień w wykonaniu Trampkarzy.

11 wrz 17

Dobry tydzień w wykonaniu Trampkarzy.

Remis i dwa zwycięstwa

Remisem i dwoma zycięstwami zakończyły się trzy ostatnie mecze trampkarzy Lotnika rozgrywane w ramach ligi okręgowej. W dwóch ostatnich meczach trener Adrian Lis miał w końcu do dyspozycji większość swoich podopiecznych.

W ostatnią sobotę nasza drużyna gościła drużynę z Lubania. Był to ciekawy mecz pomiędzy dwiema drużynami, które chcą grać w piłkę. Lotnicy rozpoczęli mecz dużym falstartem, tracąc w ciągu pierwszych 7 minut dwie bramki, po dużych błędach naszych obrońców. Niektórzy z wakacji wrócili dopiero w drugiej połowie meczu. ;)  Na szczęście chłopcy nie "pękli", ale wzięli się do odrabiania strat. Jako pierwszy sygnał do ataku dał nasz kapitan. W 14 minucie Cichy świetnym podaniem uruchomił Aleksa, który będąc sam na sam z bramkarzem dopełnił formalności. W drugiej połowie trener Adrian Lis zmienił ustawienie przesuwając Masła do przodu. Okazało się to bardzo dobrym posunięciem. Dobrze grająca do tej pory obrona gości zaczęła mieć coraz większe problemy z ruchlywymi i szybkimi napastnikami Lotnika. W 39 minucie było już 2:2. Gol padł po bardzo ładnej akcji, w której dużym sprytem wykazał się Masło. Zauważył, że obrońcy próbując odciąć od podania Karmela, pozostawiają lewą stronę bez asekuracji. W to wolne pole wbiegał Olaf. Masło posłał tak dokładną piłkę, że Olafowi pozostało ją tylko umieścić w bramce. Jeszcze ładniejsza była trzecia bramka. Tym razem podającym był Karmel a kończącym akcję Kostek (wykończenie akcji rewelacja). Akcja rozpoczęła się od dokładnej i szybkiej gry na jeden kontakt, w której uczestniczyło kilku naszych zawodników. Ta gra w trójkątach fajnie zawiązywała się szczególnie na prawej stronie boiska. Pomimo kilku dobrych akcji wynik nie uległ już zmianie. Trzy punkty zostały w Jeżowie. Bardziej od wygranej cieszy jednak jakość gry. Tu duże brawa dla zawodników i trenera. Jak widać praca na treningach przynosi efekty.

LOTNIK Jeżów Sudecki - ŁUŻYCE Lubań  3-2 (1-2)

Skład Lotnika: Sofian Jemai (Br), Dawid Nowak, Mateusz Kania, Dawid Michalski, Kacper Czpakowski, Michał Karmelita, Olaf Mela, Konstanty Motyka, Jakub Maślak, Mateusz Karmelita, Aleks Mazurkiewicz,

Rezerwowi: . Trener: Adrian Lis

Strzelcy bramek dla Lotnika: Aleks Mazurkiewicz - 1, Olaf Mela - 1, Konstanty Motyka - 1

Zapraszamy do obejrzenia FOTO RELACJI z tego meczu.

W środę 06.09 Lotnicy udali się do Nowogrdźca gdzie zmierzyli się z miejscowym Chrobrym. Mecz zakończył się wysokim zwycięstwem Lotnika. Z gry naszych podopiecznych zadowolony był zasiadający w tym dniu na ławce trener Maciek Maćkowski.

CHROBRY Nowogrodziec  LOTNIK Jeżów Sudecki   0-8 (0-0)

Skład Lotnika: Sofian Jemai (Br), Dawid Nowak, Mateusz KaniaDawid Michalski, Michał Karmelita,  Dawid Lewandowski, Olaf Mela, Konstanty Motyka, Jakub Maślak, Mateusz Karmelita, Aleks Mazurkiewicz.

Rezerwowi: Jakub Durka, Łukasz Jasiński . Trener: Maciek Maćkowski

Strzelcy bramek dla Lotnika: Aleks Mazurkiewicz - 3, Jakub Maślak - 2, Dawid Nowak - 1, Mateusz Karmelita - 1, Konstanty Motyka - 1,

W sobotę 02.09 chłopcy grali na wyjeździe z SGKS Gromadka. Na wyjazd chłopcy udali się w mocno okrojonym składzie. Trener Lotnika był zmuszony wystawić od pierwszej minuty 4 młodzików (był to dla tych chłopców drugi mecz w tym dniu). Mecz zakończył się remisem, ale chłopakom należą się duże brawa. Dokonali nie lada sztuki remisując mecz, który przegrywali już 0:4. Według trenerów największy wpływ na wynik i przebieg meczu miała nieobecność w składzie Lotnika nominalnego bramkarza. Wakacje się skończyły więc był to chyba ostatni taki mecz w wykonaniu Lotników.

SGKS Gromadka  LOTNIK Jeżów Sudecki   4-4 (4-0)

Skład Lotnika: Jakub Durka (Br), Gracjan Gerus, Łukasz Jasiński, Dawid Michalski, Dawid NowakMichał Karmelita, Dawid Lewandowski, Olaf Mela, Konstanty Motyka, Jakub Maślak, Mateusz Karmelita,

Trener: Adrian Lis

Strzelcy bramek dla Lotnika: Jakub Maślak - 2, Mateusz Karmelita - 2