Akademia / Dotkliwa porażka Młodzików w Bogatyni.

28 Oct 16

Dotkliwa porażka Młodzików w Bogatyni.

Młodziki - IX kolejka ligi okręgowej.

W miniona sobotę drużyna młodzikow udała sie w daleką podróz na mecz z Granica Bogatynia. Mimo, że rywal to drużyna zajmująca wysokie 3 miejsce w tabeli młodzi Lotnicy dzielnie walczyli i dzielnie stawiali czoła wyżej notowanemu rywalowi. Do przerwy Granica zdobyla tylko jedną bramkę - w dodatku z rzutu karnego podyktowanego za faul Gracjan Gerusa na napastniku dryżyny z Bogatyni. Szkoda nie wykorzystanych sytuacji rzez Damiana Sidło jak rownież Kajetana Kulczyckiego bo do przerwy moglobyc zdecydowanie lepiej. Sytuacja zmienila sie na poczatku drugiej polowy. Sszybko stracone trzy bramki podcieły skrzydla młodym Lotnikom, ktorzy z każda mijającą minuta opadali z sił (z różnych względow w Bogatyni trener Michał Zieliński mial do dyspozycji tylko 9 zawodników bez możliwosci dokonania jakichkolwiek korekt i zmian personalnych). Do przygranicznego miasta nie pojechali Kamil Jemai, Kowal Oliwia, Kulaszka Bartek, Chmiel Krzysztof, Cyprian Wolski. Ostatecznie mecz zakończył sie wynikiem 9:0 dla drużyny gospodarzy. Pomimo porażki widac było przede wszystkim zaangażowanie młodych adeptów piłki nożnej z Jeżowa Sudeckiego za co należy się im duże uznanie i brawa. To dobry prognostyk na przyszłość, a zarazem kolejna lekcja futbolu dla młodych zawodników i trenera Zielińskiego. Trzymamy kciuki za dobre wyniki w kolejnych meczach!

o(1-0)

LOTNIK: Ula Zysk, Gracjan Gerus, Lewandowski Dawid, Olaf Mela, Durka Jakub, Kajetan Kulczycki, Jasinski Lukasz, Statkowski Patryk, Damian Sidlo

Autor tekstu:Michał Zieliński

Autor zdjęć: Michał Zieliński