LKS LOTNIK Jeżów Sudecki
OFICJALNY PORTAL KLUBU SPORTOWEGO LOTNIK

Ogólne / Dziękujemy że byliście z nami!

Dziękujemy że byliście z nami!

Podsumowanie drugiej edycji turnieju im. Tadeusza Chwałka.

Za nami turniej im. Tadeusza Chwałka. To już druga edycja upamiętniającą byłego prezesa klubu LKS Lotnik Jeżów Sudecki.

W niedzielę (11 czerwca) na sześciu boiskach jednocześnie, odbywały się turnieje trzech kategorii wiekowych (Skrzat, Żak i Orlik). Do Jeżowa zawitało łącznie 28 zespołów! Turniej rozpoczął się o godz. 10:00 i toczył się do ok. godz.15:00. Na boisku w Jeżowie pojawili się nie tylko zawodnicy, trenerzy i ich rodzice ale również grono osób związanych z klubem, znajomych i mieszkańców Jeżowa. Całość imprezy umilił grill a także pyszne ciasta i inne smakołyki. Dzieci, które przybyły w innym celu niż rozgrywanie meczów piłkarskich mogły oddać się zabawie na specjalnie ustawionych dmuchańcach i przy okazji zjeść watę cukrową. W powietrzu czuć było swietną amotsferę a pogoda idealnie nam dopisała podczas tego eventu.

Celem, przede wszystkim była bardzo dobra zabawa a nie rywalizacja, nie prowadzono klasyfikacji końcowej a każdy wyjechał z pamiątkowym medalem!

 

Dziękujemy wszystkim obecnym, że byliście z nami i stworzyliście kolejne wspólne chwile radości które zapewne będą nam towarzyszyć jeszcze przez dłuższy czas!
 

Autor tekstu:S.B.

Autor zdjęć: A.W.

Pozostałe zdjęcia


zobacz listę

Komentarze (0)

klasa okręgowa 2023-24, grupa: Jelenia Góra
Zespół M. Pkt.


Partnerzy