Akademia / Huśtawka nastrojów u trampkarzy

30 paź 17

Huśtawka nastrojów u trampkarzy

Zwycięstwo w Mirsku i przegrana w "małych" derbach.

Zwycięstwem i przegraną zakończyły się mecze trampkarzy Lotnika rozgrywane w zeszłym tygodniu.

W zeszłą sobotę drużyna trampkarzy Lotnika prowadzona przez trenera Adriana Lisa udała się do Mirska, gdzie zmierzyła się z drużyną Włókniarza Mirsk. Miejsce w tabeli oraz wyniki osiągnięte w rywalizacji z czołowami drużynami rozgrywek sugerowały, że to nasza drużyna jest pewnym faworytem. Jednak w tegorocznych rozgrywkach to właśnie z drużynami z dołu tabeli straciliśmy najwięcej punków. Od początku meczu w poczynaniach Lotników było widać pełną mobilizację i zaangażowanie. Pomimo bardzo trudnych warunków chłopcy dobrze rozgrywali piłkę. Mecz był jednostronnym widowiskiem i zakończył się bardzo wysokim zwyciestwem Lotnika.

WŁÓKNIARZ Mirsk - LOTNIK Jeżów Sudecki   0-16 (0-8)

Skład Lotnika: Sofian Jemai (Br), Dawid Nowak, Mateusz Kania, Kacper Czpakowski, Michał Karmelita, Konstanty Motyka, Jakub Maślak, Mateusz Karmelita, Aleks Mazurkiewicz, Marcel Dąbek

Rezerwowi: Damian Sidło, Olaf Mela.  Trener: Adrian Lis

Strzelcy bramek dla Lotnika: Mateusz Karmelita - 5, Jakub Maślak - 3, Michał Karmelita -2, Aleks Mazurkiewicz -2, Marcel Dąbek - 2, Konstanty Motyka - 1, Mateusz Kania - 1

Zapraszamy do obejrzenia FOTO RELACJI z tego meczu.

We wtorek 24.10 na boisku w Jeżowie trampkarze gościli drużynę KKS-u Jelenia Góra. Pierwsza połowa w wykonaniu naszej drużyny była chyba najsłabsza w całej rundzie. Pierwszą bramkę straciliśmy już w 2 minucie, po błędzie indywidualnym naszego obrońcy. Szybko stracona bramka wprowadziła dużą nerwowość w poczynania Lotników. Był to ich trzeci mecz z rzędu, w którym tracą bramkę w 2-3 minucie meczu i muszą gonić wynik. Goście poszli za ciosem, kilka minut później było już 0:2. Po stracie drugiej bramki mecz się wyrównał. Toczył się głównie w środkowej części boiska. Jednak w 23 minucie to goście wyprowadzili szybką kontrę i podwyższyli na 0:3.

Po przerwie obraz gry się zmienił. Lotnicy w końcu "dojechali" na mecz. W drugiej połowie to nasi chłopcy prowadzili grę. Gra została przesunięta na połowę gości. Brakowało jednak wykończenia. Chęć wyrównania powodowała, że za często chłopcy podejmowali złe decyzje, utrudniając sobie i tak już trudną sytuację. Gościom natomiast w tym dniu wychodziło wszystko. Przykładem na to może być wybroniony przez bramkarza przeciwników rzut karny - bardzo dobra intrerwencja, po nie najgorszym strzale z 11 metrów. Honorową bramkę dla Lotnika strzelił w końcu Masło. Na więcej w tym dniu nie było nas stać. Gratulacjemy gościom. Już nie możemy się doczekać rewanżu. :)

LOTNIK Jeżów Sudecki   -  KKS Jelenia Góra   (0-3) 1-3

Skład Lotnika: Sofian Jemai (Br), Dawid Nowak, Mateusz Kania, Kacper Czpakowski, Dawid Michalski, Michał Karmelita, Konstanty Motyka, Kamil Piętka, Jakub Maślak, Mateusz Karmelita, Aleks Mazurkiewicz,

Rezerwowi:  Damian Sidło, Olaf Mela, Marcel Dąbek, Łukasz Jasiński     Trener: Adrian Lis

Strzelcy bramek dla Lotnika: Jakub Maślak - 1,