Następny mecz: niedziela, 12.5.2024, 14:00

31 maj 16

Młodzicy nadal w czołówce

Okręgowa Liga Młodzików

W zeszłym tygodniu Młodzicy rozegrali 11 i 12 kolejkę.

W środę chłopcy udali się do Jeleniej Góry gdzie zmierzyli się z KKS Jelenia Góra. Pierwsza połowa pomimo kilku sytuacji po jednej i po drugiej stronie zakończyła się bezbramkowym remisem. W drugiej połowie po piękny strzale Cichego z około 20 m wyszliśmy na prowadzenie. W końcówce meczu gospodarze wyrównali i ponownie staciliśmy szanse na zdobycie kompletu punktów w samej końcówce meczu. Mecz zakończył się remiem 1:1.

Skład Lotnika:

Marcel "Wrotek" Wrotecki (Br), Dawid "Wiwat" Nowak, Bartosz "Kura" Kuryś, Michał "Cichy" Karmelita, Marcel Dąbek, Jakub "Wiśnia" Eszrych, Jakub "Masło" Maślak, Aleks Mazurkiewicz, Mateusz "Karmel" Karmelita, Jakub "Biały" Bielecki (Br), Błażej Mzyk, Kacper Czpakowski, Olaf Mela, Dawid "Lewy" Lewandowski, Sofian Jemai, Mateusz Kania, Dawid "Edek" Michalski. Trener: Adrian Lis

Strzelcy bramek: Cichy -1

W sobotę gościliśmy w Jeżowie drużynę Nysy Zgorzelec. Mecz był prowadzony pod dyktando naszej drużyny i zakończył się zwycięstwem 2:0.

Jakub "Biały" Bielecki (Br), Dawid "Wiwat" Nowak, Jakub "Wiśnia" Eszrych, Dawid "Edek" Michalski, Michał "Cichy" Karmelita, Marcel Dąbek, Jakub "Masło" Maślak, Mateusz "Karmel" Karmelita, Aleks Mazurkiewicz, Marcel "Wrotek" Wrotecki (Br), Dawid "Lewy" Lewandowski, Olaf Mela, Sofian Jemai, Gracjan Gerus, Trener: Adrian Lis

Strzelcy bramek: Karmel -1, Masło -1,