Akademia / Pewne wygrane w dwóch ostatnich kolejkach.

6 kwi 19

Pewne wygrane w dwóch ostatnich kolejkach.

Junior Młodszy - Liga okręgowa

Dwadzieścia bramek padło w ostatnich dwóch meczach juniorów młodszych Lotnika. Co najważniejsze 19 z tych bramek strzelili podopieczni trenera Adriana Lisa.

W ostatnią sobotę marca juniorzy Lotnika rywalizowali z drużyną Piast Bolków. Mecz zakończył się wysoką wygraną Lotnika 14:0.

Więcej o meczu w artykule "Bombardowanie w Dziwiszowie"

LOTNIK Jeżów Sudecki - Piast Bolków 14:0 (5:0)

Skład Lotnika: Sofian Jemai (Br), Dawid Nowak, Mateusz Kania, Kacper Czpakowski (C), Chądzyński Mateusz, Konstanty Motyka, Aleks Mazurkiewicz, Jakub Murawski, Kamil Buczek, Mateusz Karmelita, Sebastian Siedlecki.

rezerwowi : Dawid Michalski, Bartosz Mazur, Olaf Mela, Grzegorz Staniszewski.   Trener: Adrian Lis

strzelcy bramek dla Lotnika: Chądzyński, Murawski, Kania, Buczek, Karmelita x2, Nowak, Siedlecki x3, Mazur x2, Staniszewski x2,

Zapraszamy do obejrzenia FOTO RELACJI z meczu. Autor zdjęć Dariusz Michalski.

Wczoraj 06-04 juniorzy podejmowali w Jeżowie drużynę Gryfa Gryfów Śląski. Drużyna Lotnika szybko przejęła inicjatywę i zdominowała przyjezdnych. Do przerwy Lotnicy prowadzili już 4:0. W drugiej połowie w szeregi naszej drużyny wkradło się rozluźnienie, które wykorzystali zawodnicy Gryfa. Strata bramki podziałała na chłopaków mobilizująco. Pod bramką gości cały czas się kotłowało, jednak do sieci piłka wpadła tylko raz. Mecz zakończył się zasłużoną wygraną, a pierwsza połowa to najlepsze 45 minut w wykonaniu chłopaków w rundzie wiosennej.

LOTNIK Jeżów Sudecki - GRYF Gryfów Śląski  5:1 (4:0)

Skład Lotnika: Sofian Jemai (Br), Dawid Nowak, Mateusz Kania, Kacper Czpakowski (C), Chądzyński Mateusz, Grzegorz Staniszewski, Jakub Murawski, Kamil Buczek, Bartosz Mazur, Mateusz Karmelita, Sebastian Siedlecki.

rezerwowi : Dawid Michalski, Konstanty Motyka, Aleks Mazurkiewicz  Trener: Adrian Lis