Lotnik Jeżów Sudecki     vs.     Granica Bogatynia

Akademia / TAK GRAŁA W WEEKEND NASZA MŁODZIEŻ!

30 lis 99

TAK GRAŁA W WEEKEND NASZA MŁODZIEŻ!

Za nami kolejny weekend z meczami grup młodzieżowych Lotnika. Sprawdź, jak poradzili sobie nasi młodzi zawodnicy.

ŻAK (2012-2013)Rozgrywki Dolnośląskiego ZPN

W słoneczną niedzielę młodzi Lotnicy gościli na swoim boisku ramach rozgrywek dolnośląskiego ZPNu zespoły: Karkonoszy Jelenia Góra, Orła Mysłakowice oraz Pogoni Wleń. Turniej przeprowadzono system „każdy z każdym” oraz nie była prowadzona kwalifikacja końcowa. Tego dnia chodziło o jak najwięcej uśmiechu na twarzach dzieci i multum zabawy na boisku.

ORLIK (2010-2011)Turniej z okazji dnia piłkarza

Orlicy trenera Adriana Lisa w sobotę na zaproszenie KKSu Jelenia Góra udali się na boisko przy paulinum gdzie rozgrywany był turniej z okazji dnia piłkarza. W turnieju wzięło udział siedem zespołów, grano systemem „każdy z każdym” podobnie jak w młodszej grupie nie prowadzono kwalifikacji końcowej. Lotnik wygrał wszystkie swoje spotkania ulegając tylko Nysie Zgorzelec.

MŁODZIK (2009-2008) Lotnik Jeżów Sudecki II – KS Łomnica 9:0

Podopieczni trenerów Dawida Świdra i Rafała Kaczorowskiego pewnie pokonali na własnym boisku zespół z Łomnicy. Drużyna do przerwy wygrywała 3:0, a ostatecznie rozbiła Łomnice aż 9:0 choć wynik mógł być nawet wyższy! Po tym meczu nasi młodzicy zajmują trzecie miejsce w IV lidze okręgowej.

MŁODZIK (2009-2008)Łużyce Lubań – Lotnik Jeżów Sudecki 1:1

Żałować może pierwszy zespół młodzików Lotnika straty dwóch punktów w miniony weekend. „biało-niebiescy” zaprezentowali się z bardzo dobrej strony, kontrolując spotkanie, marnując mnóstwo dogodnych sytuacji oraz obijając pięć razy poprzeczkę rywali. Ostatecznie Lotnik z Lubania wywiózł jeden punkt. Lotnik zajmuje trzecie miejsce w III lidze okręgowej mając na koncie dwa zwycięstwa , jeden remis i jedną porażkę.

TRMAPKARZ (2007-2006)PAUZA

Grupa trampakrzy w tym weekend pauzowała a swoje najbliżej spotkanie rozegra w środę (16.09) na boisku w Dziwszowie.

JUNIOR MŁODSZY (2005-2004)Lotnik Jeżów Sudecki – LZS Kościelnik 1:2

W sobotę 12 września, drużyna juniorów młodszych podejmowała na swoim boisku LZS Kościelnik. Zawodnicy Lotnika po nieudanej inauguracji w Bogatyni i tygodniu pauzy, byli bardzo zmotywowani do podjęcia walki o pierwsze punkty w lidze.

Mecz rozpoczął się pod dyktando gości. W pierwszej części meczu atakowali głównie goście, co przyniosło im wymierne korzyści. Najpierw w 5. minucie meczu zawodnik Kościelnika nie wykorzystał rzutu karnego, natomiast 10 minut później przyjezdnym udało się pokonać Wiktora Plebana strzałem z 16. metrów. Przebieg meczu wyrównał się. Do przerwy nie padło więcej bramek. Na drugą część spotkania zespół Lotnika wyszedł nastawiony na odrobienie strat. Niemal od gospodarze przejęli inicjatywę. Niestety w 57. minucie meczu po jednej z kontr gościom udało się strzelić drugą bramkę. Lotnik dalej kontynuował swoje ataki. Znakomite okazje marnowali m.in. Patryk Niebieski-Pomasiewicz i Damian Sidło. Dzięki bramce Igora Łyżwy w 82. minucie Lotnik złapał drugi oddech i do końca meczu starał się wyrównać wynik spotkania - niestety nieskutecznie.