Akademia / Trampkarze znowu to zrobili ...

9 paź 17

Trampkarze znowu to zrobili ...

Trampkarze - IX kolejka ligi okręgowej

W sobotę 07 października trampkarze Lotnika gościli w Jeżowie drużynę LTS Leśna.

Nasza drużyna bardzo dobrze weszła w mecz. Chłopaki szybko przejęli inicjatywę i zepchnęli przyjezdnych do obrony. Już w 4 minucie wynik otworzył Kostek. W 8 minucie meczu Kostek poprawił na 2:0. W 13 minucie po bramkach Olafa i Karmela było już 4:0. Szybkie i wysokie prowadzenie wprowadziło rozluźnienie w szeregach Lotników, czego konsekwencją był rzut karny zamieniony przez gości na bramkę. Stracona bramka i reprymenda trenera podziałała na chłopaków pobudzająco, bo po kolejnej akcji było już 5:1 dla Lotnika.

Druga połowa zaczęła się spokojnie. Lotnicy mając dobry wynik, skupili się dokładnym rozgrywaniu kolejnych akcji. Chłopaki dobrze utrzymywali się przy piłce, która przemieszczała się od nogi do nogi. Natomiast Goście po przerwie jeszcze bardziej skupili się na na obronie, broniąc 8 zawodnikami ustawionymi przed polem karnym, co utrudniało nam wypracowanie sobie dogodnych sytuacji. Wznawiając próbowali grać długą piłką na dwóch szybkich zawodników. Jednak większość piłek była przechwytywana przez naszych obrońców oraz kapitana. Cichy czyścił wszystko, odbierając chęć do gry przeciwnikom. Jeśli już któryś napastnik "urwał" się obrońcy, to nagle pojawiał się Cichy i było po akcji.

W 60 minucie fajną, indywidualną akcją błysnął Karmel. Cofnął się po piłkę na środek boiska i już jej nie oddał. Minął kilku przeciwników i będąc w polu karnym posłał piłkę obok bezradnego bramkarza gości. Po bramce chłopcy znowu zaczęli się rozpędzać, czego efektem była bramka strzelona pięć minut później przez Damiana Sidło. W 68 minucie zobaczyliśmy powtórkę akcji z 60 minuty. Tym razem techniką błysnął Masło. Minął w pełnym biegu trzech obrońców i na "tablicy wyników" pojawiło się 8:1. Lewonożni zawodnicy mają to coś.

Panowie brawo. W końcu przewaga w posiadaniu piłki zaczyna być przekuwana na wyniki.

Chłopaki, jedyne do czego można mieć zastrzeżenia to skuteczność - za dużo dobrze rozegranych akcji nie jest kończonych strzałem.

LOTNIK Jeżów Sudecki - LTS Leśna  8-1 (5-1)

Skład Lotnika: Sofian Jemai (Br)Dawid Michalski, Mateusz Kania, Kacper Czpakowski, Michał Karmelita, Olaf Mela, Aleks Mazurkiewicz, Kamil Piętka, Jakub Maślak, Mateusz Karmelita, Konstanty Motyka

Rezerwowi: Damian Sidło, Łukasz Jasiński, Jakub Durka. Trener: Adrian Lis

Strzelcy bramek dla Lotnika:  Konstanty Motyka - 3, Mateusz Karmelita - 2, Jakub Maślak - 1, Olaf Mela - 1,  Damian Sidło - 1,

Zapraszamy do obejrzenia FOTO RELACJI z tego meczu.